Hakkımızda

İsimlerimiz önemli değil. Zihnimizde canlandırdığımız doğadan uzak, klasik bir “şehir” hayatına gözlerini açmış fakat hayalini kurdukları “yemyeşil” bir dünyanın mümkün olduğuna inanmış ve kendini buna adamış bir grup doğa yolcusuyuz. Belki bir bitki… Belki de o bitkiden toprağa düşen küçük bir tohum… 

Evet biz “doğayız”. Çünkü bunun aksini düşündüğümüz andan itibaren üzerinde yaşadığımız doğayı kendi isteklerimize göre şekillendirdik ve bir nevi kendi hapishanelerimizi yarattık. Yarattıkça kaçmak istedik, kaçmak istedikçe daha fazla hapsolduk.

Biz ise Doğada Bir’iz ailesi olarak gün geçtikçe yitirmekte olduğumuz doğamızı korumak için “bir” olmak, bunu yaparken de “doğa” ve “spor” kavramlarını birlikte ele alarak “iz” olmak için yola çıktık. 

Hiç yemyeşil ağaçların gölgesinde kuş cıvıltıları eşliğinde yoga yaptığınızı hayal ettiniz mi ? Ya da masmavi bir deniz eşliğinde uzun soluklu bir bisiklet keyfi ? Yağmurun toprağa vuruşuyla çıkan ezgiyle, o tertemiz havayı içinize çekerek yürüdünüz mü ? Tüm bunlar ve daha fazlası için hala vakit var !

Vizyonumuz 

İnsanlara doğanın bir parçası olduklarını hatırlatmak, doğayla bütünleşmek ve farkındalık yaratmak için “bir” olmak ve “iz” bırakmak

Misyonumuz

Doğada Bir’iz oluşumu olarak insanlara şehir hayatının yükünden uzaklaşma fırsatı yaratmak ve onlara doğayı sevdirerek farkındalık oluşturmak için varız.

İletişimde Kalın

Yeniliklerimizden, kamp ve gezilerimizden haberdar olmak ister misiniz?